استارتاپ اچپن

اچپن زیرساخت مبتنی بر فناوری اطلاعات را با امکان ایجاد یک بازار الکترونیکی، برای ارائه کنندگان خدمات بالینی دارای مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح فراهم می آورد. بدین ترتیب که کلیه درخواست کنندگان خدمات بالینی می توانند، محتواها و یا خدمات مورد نیاز خود را (با کمترین زحمت و بدون نیاز به استفاده از موتورهای جستجوی بیگانه و غیرمعتبر و یا آگهی های غیرقانونی در برخی نشریات)، از طریق سامانه اچپن فراخوانی و دریافت نمایند. این سامانه پس از وصول درخواست ها، آنها را بر اساس شرایط مکانی و نوع درخواست پردازش نموده و به نزدیکترین مرکز دارای مجوز قانونی، ارجاع می دهد. مسئول فنی مرکز مربوطه، دارای یک پنل مدیریتی بوده و می تواند به کلیه درخواست های ارجاعی رسیدگی نماید و بر اساس مجوزهای قانونی خود نسبت به ارائه خدمت مربوطه، اقدام نماید.
شتابدهنده تخصصی سکو به عنوان شتابدهنده فعال در حوزه سلامت روز پرستار را به تمامی پرستاران و کسب‌وکارهای فعال در این حوزه تبریک می‌گوید و برایشان آرزوی موفقیت روزافزون دارد.
شتابدهنده سکو از تمامی پرستاران، کسب و کارها و افرادی که دارای ایده‌هایی در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی هستند دعوت می‌کند تا در دومین رویداد کارآفرینی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی که در تاریخ3 بهمن برگزار می‌شود، شرکت نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.sakooaccelerator.ir مراجعه فرمایید

    نظرتان را بنویسید