برگزاری رویداد کارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی

دکتر علیرضا سلیمی، معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی این سازمان در خصوص اهداف برگزاری این رویداد کارآفرینی گفت: این رویداد با هدف ایجاد مشارکت اجتماعی در راستای تولید و ارتقای زیست بوم سلامت، توانمندسازی نظام بهداشت، درمان، سلامت و همچنین جذب افراد مستعد پیشرفت در زمینه ایده پردازی و کارآفرینی برگزار می شود.
وی افزود : از تمام گروه های کسب و کار نوپا، تیم های توانمندی که دارای ایده، طرح و یا محصول اولیه در زمینه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی هستند؛ دعوت می شود در این رویداد شرکت کرده و نسبت به ارائه ایده،طرح کسب و کار یا محصول خود به داوران اقدام نمایند.
وی با اشاره به این که شتاب دهنده تخصصی سکو به عنوان مجری و برگزار کننده این رویداد انتخاب شده است تا از زمان ثبت نام تیم ها نسبت به ارائه خدمات مشاوره ای به آنها اقدام نماید؛ تصریح کرد: رویداد کارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی وآزمایشگاهی با همکاری دستگاه¬ها و سازمان های مسئول در بستر فناوری های نوین، در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در 3 بهمن ماه 1398 در دانشگاه صنعتی شریق برگزار می شود.
سلیمی خاطرنشان کرد :علاقه مندان به شرکت در رویداد کارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی  می توانند ایده های کسب و کاریا محصولات اولیه خود را در دسته های گجت های پوشیدنی،  تجهیزات زیبایی، تجهیزات مراقبت خانگی، تجهیزات خود مراقبتی، تجهیزات ، لوازم و مواد یکبار مصرف با محور های پایش، کنترل، کاهش یا تسکین درد بیمار، بهداشت، مراقبت، کنترل و درمان،  بارداری، فرزند پروری و سالمندی شرکت دهند.
معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی یاد آور شد : شرکت کنندگان در این رویداد در صورت کسب امتیازات لازم و انتخاب به عنوان تیم برتر می توانند از تسهیلات شتابدهی، جوایز نقدی و حمایت های مادی و معنوی صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی و جمعی از حامیان این رویداد برخوردار شوند . همچنین علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از اخبار به نشانی www.SakooAccelerator.com  مراجعه کنند.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
اشتراک گذاری

نظرات

  • علی مهدوی 15 بهمن 1398 در 10:17 ق.ظ پاسخ

    حتما باید به محصول رسیده باشیم؟

  • لیلا 15 بهمن 1398 در 10:23 ق.ظ پاسخ

    چه خوب که تمدید شد

نظرتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس در واتساپ whatsapp