دومین رویداد کارآفرینی فناوری های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی وآزمایشگاهی

کمیته سیاست‌گذاری رویداد به منظور پیشگیری و مقابله با انتشار ویروس کرونا در کشور، برگزاری حضوری دومین رویداد کارآفرینی فناوری‌های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی را تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی؛ دکتر علیرضا سلیمی، دبیرکل کمیته سیاست‌گذاری دومین رویداد کارآفرینی فناوری­های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی گفت: از زمان اعلام فرخوان برگزاری رویداد، کارآفرینان و صاحب‌نظران حوزه تجهیزات پزشکی از این رویداد استقبال خوبی به عمل آوردند و ما را شگفت زده کردند.

وی اضافه نمود تیم‌های مختلفی، ایده‌ها و محصولات خود را در دسته‌های گجت‌های پوشیدنی، تجهیزات زیبایی، تجهیزات مراقبت خانگی، تجهیزات خود مراقبتی، تجهیزات، لوازم و مواد یک‌بار مصرف با محورهای پایش، کنترل، کاهش یا تسکین درد بیمار، بهداشت، مراقبت، کنترل و درمان، بارداری، فرزندپروری و سال‌مندی در وب‌سایت www.SakooAccelerator.ir    ثبت نموده و به همت شتاب‌دهنده تخصصی سکو از زمان ثبت نام در رویداد تاکنون از خدمات مشاوره و منتورینگ متخصصان و صاحب‌نظران این حوزه بهره‌مند شدند.

دکتر سلیمی در ادامه گفت: همان‌گونه که در جریان هستید چند روزی است که طی نتایج آزمایشگاهی ابتلاء شهروندان‌مان به کروناویروس (COVID-19)  به تأیید رسیده است. با وجودی که این ویروس میزان کشندگی بالایی ندارد ولی احتمال سرایت بالایی دارد و به سرعت از انسان به انسان منتقل می شود. به همین دلیل کمیته سیاست‌گذاری رویداد به منظور پیشگیری و مقابله با انتشار ویروس کرونا در کشور برگزاری حضوری دومین رویداد کارآفرینی فناوری‌های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی را تا اطلاع ثانویه تعویق انداخت.

دبیرکل کمیته سیاستگذاری دومین رویداد کارآفرینی فناوری­های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی وآزمایشگاهی گفت: از آنجایی که هدف از برگزاری این رویداد گسترش زیست‌بوم کارآفرینی و نوآفرینی و کمک به نشان دادن دستاورد های تیم ها  به جامعه پزشکی و همچنین فراهم کردن فرصت معرفی تیم ها به سرمایه گذاران حوزه تجهیزات پزشکی بود برآن هستیم که با کمک شتابدهنده تخصصی سکو  به عنوان مجری و دبیر علمی این رویداد، همچنان از طریق فضای مجازی با تیم ها شرکت کننده در رویداد در تماس باشیم و برای دستیابی به اهداف فوق بخشی از اقداماتی که حصول آنها از طریق فضای مجازی را دارد به سرانجام برسانیم.

از علاقه‌مندان دعوت می کنیم جهت کسب آگاهی از اخبار و اطلاعیه های رویداد به نشانی www.SakooAccelerator.com مراجعه کنند.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود؟
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
اشتراک گذاری

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.