شتابدهنده تخصصی سکو حمایت خود را از اولین رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو به عنوان حامی علمی رویداد اعلام نمود

به گزارش دبیرخانه اولین رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو؛ آقای مهندس محمد حسین ربیعی مدیرعامل شتابدهنده تخصصی سکو گفت: در روزهایی که جامعه بیش از پیش نیاز به نشاط و تندرستی دارد برآن شدیم که همراه با سازمان ورزش شهرداری تهران در سال جهش تولید و در زمان قرنطینه نسبت به برگزاری مجازی اولین رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو مشارکت داشته باشیم.

مهندس ربیعی افزود شتابدهنده تخصصی سکو به عنوان بازوی علمی این رویداد با منتورهای تخصصی خود در حوزه سلامت دیجیتال و تجهیزات پزشکی ورزشی آماده است تا از زمان ثبت نام تیم ها در رویداد نسبت به ارائه خدمات مشاوره ای، منتورینگ و کوچینگ به صورت مجازی و رایگان به تیم های علاقمند اقدام نماید.

مدیرعامل شتابدهنده سکو عنوان کرد تیم هایی ممتازی که مخاطبان طرح و ایده آنها سلامت و تندرستی سالمندان و کودکان باشد می توانند پس از مصاحبه در دوره شتابدهی این مجموعه شرکت نماید و از مزایای آن بهره مند گردند.

علاقه مندان به شرکت در اولین رویداد استارتاپی خونگی شو، ورزشی شو می توانند با مراجعه به سایت www.tehranSportHome.com ایده­ های کسب و کاری یا محصولات اولیه خود را ثبت نموده و نسبت به ارسال درخواست دریافت خدمات از شتابدهنده تخصصی سکو اقدام نمایند.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود؟
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
اشتراک گذاری

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.