چطور می‌توانم وارد شتاب دهنده بشوم؟

  • شما ابتدا باید فرم ثبت نام اولیه شتاب دهنده را که شمال اطلاعاتی در مورد ایده و تیم هست تکمیل و ارسال کنید. پس از آن در صورت پذیرفته شدن اولیه، به یک جلسه حضوری دعوت خواهید شد.

فرایند پذیرش چقدر طول می‌کشد؟

  • معمولا پس از دریافت فرم تکمیل شده، حداکثر تا یک هفته کاری بعد زمان جلسه حضوری تنظیم و پس از آن نیز حداکثر تا ۷ روز کاری نتیجه بررسی به شما از طریق ایمیل و تماس تلفنی اعلام خواهد شد.

چطور مطمئن باشم که ایده من محفوظ خواهد ماند؟

  • لازم به توضیح است که هیچ تضمینی برای این‌که ایده شما به فکر شخص دیگری نرسیده باشد نیست. از این بابت مطمئن باشید. اما در عین حال در فرایند کاری ما هر اطلاعاتی ما بین شتاب‌دهنده سکو و تیم‌ها تبادل شود، قطعا محفوظ خواهد ماند.

من تیم ندارم و تنها هستم. ایا می‌توانم در شتاب‌دهنده سکو پذیرش شوم؟

  • به احتمال زیاد خیر! چرا که برای اجرایی شدن یک ایده شرط اولیه وجود یک تیم خوب است و مسوولیت تشکیل این تیم به عهده هم‌بنیان‌گذاران هر ایده کسب و کاری خواهد بود. سعی کنید تنها پذیرش نکنید!

من ایده دارم اما همه ی تخصص‌های لازم را برای اجرایی کردن آن ندارم. ایا پذیرفته می‌شوم؟

  • قطعا یکی از شرط‌های لازم در مرحله اجرای ایده، داشتن مهارت‌ها و تخصص‌های لازم و مرتبط است. خودتان فکر کنید که چطور بدون مهارت چنین چیزی ممکن خواهد بود. اما اگر تیم اولیه‌ای وجود داشته باشد، ما نظر نهایی را پس از بررسی فرم و جلسه حضوری اعلام خواهیم کرد.

آیا حتما برای اجرای ایده باید به شتاب‌دهنده مراجعه کنم؟

  • خیر! هیچ اجباری در این مورد وجود ندارد. ما خودمان به شما کمک خواهیم کرد تا به انتخاب درست برسید. باید دقت کنید که چه نیازهایی برای راه‌اندازی کسب و کار خود دارید و سپس با بررسی امکانات شتاب‌دهنده از این مطمئن شوید که نیازهای شما با حضور در شتاب‌دهنده مرتفع خواهد شد.

شتاب‌دهند سکو چه امکاناتی در اختیار تیم‌ها قرار می‌دهد؟

  • در این‌جا به جز فضای کار اشتراکی و امکانات کاری، بسته به هر تیم و ایده ممکن است مبلغی به عنوان سرمایه‌گذاری بذری پرداخت شود که میزان آن کاملا بستگی به نظر شتاب‌دهنده و توافق بین دو طرف خواهد داشت. همچنین خدمات کوچینگ کسب و کار و منتورینگ و مشاور‌ه‌های تخصصی در حوزه‌های مربوط به سلامت و همچنین کسب و کار در طول دوره شتاب‌دهی به تیم‌ها ارائه خواهد شد. خدمات تخصصی مانند آزمایشگاه‌های مختلف از جمله موارد دیگری است که تیم‌های حاضر در دوره شتاب‌دهی در صورت نیاز می‌توانند از آن بهره ببرند.

آیا درباره خدمات ما سوال دارید؟

طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند