سید مهدی مقدسی

عضو هیئت مدیره

من تجربه موفق استارت زدن و رشد مجموعه‌های مختلفی را در زمینه‌های تجهیزات پزشکی و آبزی پروری، جلب مشارکت‌های خارجی و ایجاد الگوهای بومی برای رشد مجموعه‌های نوپا دارم. اعتقاد راسخی نسبت به راه‌اندازی ساز و کار جدید و اتکا به نیروی جوان و خلاق دارم. به امید ایرانی بالنده تر!

احسان نوری

مدیر آموزش و کوچینگ

من احسان نوری هستم. علاقه زیادی به کارافرینی دارم و سال ها در این حوزه تجربه موفق و ناموفق داشتم. الان به عنوان کوچ حرفه‌ای در حوزه کسب و کار، فردی و زندگی در خدمت همه دوستان هستم.

 

محمد حسین ربیعی

مدیر عامل و مشاوره کسب و کار

من سابقه زیادی در راه‌اندازی کسب و کار در حوزه‌های فناوری اطلاعات، سلامت، تجهیزات پزشکی و صنعت دارم و امیدوارم که بتوانم تجربه خود را به تیم‌های علاقمند به راه‌اندازی کسب و کار منتقل کنم.

 

امیرحسین میردامادیان

متخصص بازاریابی و بیمه

سال‌ها تجربه در حوزه بازاریابی، فروش در حوزه تجهیزات پزشکی و آشنایی کامل با بیمه دارم و علاقمندم تا به تیم‌های جوان در این زمینه‌ها کمک کنم.

علی ظفرقندی مطلق

عضو هیئت مدیره

تجربه چندین ساله در زمینه تولید تجهیزات پزشکی به عنوان کارشناس تولید در وزارت صنعت معدن و تجارت دارم و با چالش‌ها و راهکارهای بهبود فضای تولید و کسب و کار آشنا هستم. بسیار علاقمندم تا تجربیات خودم را برای گروه‌های جوان در فضای تولید موثر به اشتراک بگذارم.

محمد مرادیان

عضو هیئت مدیره

من سابقه و تجربه موفقی در حوزه تجهيزات آزمايشگاهی و راه اندازی مجموعه های تخصصی و جوان و كمک به رشد دادن آن‌ها داشته و علاقه و انگيزه بسيار زيادی به كارآفرينی برای هم‌وطنان خودم دارم.