آماده سازی برای جذب سرمایه

هر چند هدف از راه‌اندازی یک کسب و کار خلق ارزش و رفع نیازهای مشتریان و توسعه بازار خواهد بود، اما یکی از اصلی‌ترین مراحلی که کسب و کارها برای توسعه و رشد سریع‌تر و قدرتمندتر به آن نیاز دارند، مرحله جذب سرمایه است. اما سرمایه‌گذاران برای انجام چنین کاری نیاز دارند تا عوامل مختلفی از کسب و کار را مورد بررسی دقیق قرار بدهند تا بتوانند برای سرمایه‌گذاری قانع گردند.

ما در شتاب‌دهنده سکو تلاش می‌کنیم تا از همان ابتدای کار، تیم بتواند تمامی مراحل اجرایی و نتایج حاصل شده و داده‌های جمع‌آوری شده را در این راستا تنظیم کند تا پس از پایان دوره شتاب‌دهی، با قدرت و آمادگی کامل و داشتن یک مدل کسب و کار جذاب و واقعی به مرحله ارائه و مذاکره با سرمایه‌گذار وارد شود.

آخرین مرحله از این فرایند، فراگیری نحوه ارائه مؤثر و همچنین مذاکره با سرمایه‌گذار خواهد بود. اما بسیار مهم است که محتوای این ارائه و مذاکره مبتنی بر تلاش‌های واقعی و دست‌یابی به نتایج درست از بازخوردهای مشتریان و بازار تهیه شده باشد تا بتوان بر این اساس به یک تخمین با کم‌ترین خطای ممکن رسید و طرح کسب و کار اولیه قابل قبولی را تهیه کرد.

اگر تیم و ایده کسب و کاری مرتبط با حوزه سلامت دارید می‌توانید با مراجعه به بخش فرم پذیرش و ثبت نام در شتاب دهنده تخصصی سکو، آن را ثبت کرده تا پس از بررسی برای مراحل بعدی با شما تماس گرفته شود.

اگر کسب و کار شما در حوزه دیگری است و یا تمایلی به استفاده از دوره شتاب‌دهی ندارید، می‌توانید برای استفاده از خدمات ما در این زمینه به وب‌سایت کافه منچینگ مراجعه کنید.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود؟
[تعداد: 1    میانگین: 1/5]
تماس در واتساپ whatsapp