previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
کارگاه های آموزشی

در مراحل مختلف عمر یک کسب و کار، تم‌ها با مسایل و چالش‌های جدیدی رو به رو خواهند شد که موجهه صحیح با آن‌ها مستلزم آموزش و یادگیری مطالب جدید است. یکی از راه‌کارهای سریع و اثرگذار برای افزایش آگاهی و تخصص تیم‌ها، کارگاه‌های آموزشی در حوزه‌های متخلف کسب و کاری است که در طول دوره‌های شتاب‌دهی و یا خارج از آن برای تیم‌های مستقر و غیر مستقر در شتاب‌دهنده سکو برگزار خواهد شد.

بخشی از این کارگاه‌ها در طول دوره شتاب‌دهی به صورت از پیش برنامه‌ریزی شده و با توجه به شرایط تیم‌های پذیرفته شده در شتاب‌دهنده تنظیم خواهد شد و بخش دیگر بر حسب نیاز برگزار می‌شود.

تیم‌ها و افرادی که خارج از شتاب دهنده سکو در حال فعالیت و یا علاقمند به یادگیری هستند نیز می‌توانند با ثبت نام در این کارگاه‌ها، از محتوای آن استفاده کنند.

از جمله این موضوعات این کارگاه‌ها می‌توان به تهیه مدل کسب و کار، تیم‌سازی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی، بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، رابط کاربری/ تجربه کاربری، اعتبارسنجی، شبکه‌سازی و … اشاره کرد.

اگر صاحب ایده کسب و کاری هستید و تیمی در این خصوص تشکیل داده‌اید، می‌توانید به مراجعه به صفحه فرم ثبت نام و پذیرش در شتاب دهنده تخصصی سکو، آن را ثبت کنید تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود. در عین حال اگر علاقمند به کسب اطلاع از کارگاه‌ها و شرکت در آن‌ها هستید می‌توانید به وب‌سایت کافه منچینگ مراجعه کنید.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تماس در واتساپ whatsapp